Asenduselu

Boris Fishman

„Asenduselu“ on provokatiivne, hingestatud ja kohati naljakas lugu läbikukkunud ajakirjanikust Slavast, kelle vanaisa palub tal teha mõeldamatut: võltsida holokausti hüvitusnõudeid vanadele Vene juutidele New Yorgis.
Slava vanaisa „ei kannatanud täpselt nii nagu vaja“, et kvalifitseeruda hüvituse saajaks, mida Saksa valitsus holokausti üle elanutele pakkus. Aga ta on siiski kannatanud – juudina sõjas, alama kodanikuna Nõukogude Liidus, immigrandina Ameerikas. Niisiis? Kas tema lapselaps ei ole mitte „kirjanik“?
Uhke Slava tahab immigrandina koogutamist seljataha jätta. Ainult et Ameerika unelm ei taha tal kuidagi täituda – Century, legendaarne ajakiri, kus töötades ta artiklite jaoks taustainfot kogub, ei oota temalt midagi enamat. Slava tahab küll olla laitmatu ja veatu ameeriklane – aga veel enam tahab ta olla kuulus ajakirjanik.

 • Kategooria: IlukirjandusRaamatud
 • ISBN: 9789949538959
 • Formaat: 456 lk, 140 x 210 mm, pehme köide
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2015

Boris Fishman

Boris Fishman (sünd 1979) on ameerika kirjanik, kes sündis Minskis, Valgevenes, ja emigreerus koos perega 1988 USAsse. Tal on bakalaureuse kraad Princetoni  ülikoolist. Lisaks ilukirjandusele on ta kirjutanud ka kirjanduskriitikat ja aimekirjandust. Tema läbilöögiromaan oli 2014. aastal A Replacement Life (eesti keeles 2015 Hea Lugu, tõlkija Hels Hinrikson). Romaan oli ülimalt menukas ja on peale... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]