Estonia, 12 points!

Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist

Juhan Paadam

Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist” on pikalt settinud ja lõpuks kaante vahele saanud vaade televisiooni tegemisse seestpoolt, mida seob keerulise ja ühe suurejoonelisema rahvusvahelise telesaate valmimise kogemus ühe tiheda aasta jooksul Eesti Televisioonis.

Raamat kajastab vaid kildu Eesti Televisiooni ajaloost ja suures plaanis ka tema rolli Eesti integreerumisel Euroopasse. See kõneleb vaimsusest, loomingulisusest ja professionaalsusest erakordses meeskonnatöös. See on minevikku meenutav ja tulevikku vaatav austusavaldus teletegijatele ja muusikutele, kõigile asjaosalistele ekraani taga, ekraanil ja ekraanide ees ning unelmate tiimile, kelle sarnast Juhan Paadam oma pika telekarjääri jooksul rahvusvahelisel telemaastikul kohanud ei ole.

Priit Hõbemägi kirjutas sellest nõnda:  „Hüsteeriliselt naljakaks ja nauditavalt detailseks muutub „Estonia, 12 points!“ siis, kui Juhan Paadam kirjeldab, kuidas pärast Eurovisioni lauluvõistluse võitmist 2001. aastal Tanel Padari ja Dave Bentoni „Everybody“ (Ivar Must, Maian Kärmas) poolt hakkas tema kui produtsendi ustest, akendest ja korstnast sisse sadama tegelasi, kes kõik arvasid, et just nemad peavad Tallinnas toimuva Eurovisioni lõppkontserdi ettevalmistamise ohjad üle võtma, sest „Eurovision ei ole mitte ainult lauluvõistlus, see on midagi rohkemat…““

 • Kategooria: Elulood ja memuaaridRaamatud
 • ISBN: 9789949589210
 • Formaat: 376 lk, 160 x 245, kõvad kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2017

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]