Kas ma hakkan surema?! Sümptomid ja mida edasi teha.

Christopher Kelly Marc Eisenberg

„Kas ma hakkan surema?!“ on põhjalik ja samas humoorikas käsiraamat meist igaühes peituvale hüpohondrikule. Columbia ülikooli meditsiinikeskuse kardioloogid Christopher Kelly ja Marc Eisenberg kirjeldavad kümneid sümptomeid ja annavad nõu, millal rahulikult võtta, millal perearsti juurde vastuvõtuaeg panna ja millal kiiremas korras EMOsse pöörduda.
Paljud sümptomid võivad osutuda väheolulisteks. Tõenäoliselt ei ole kinnine nina märk vähist. Ent vahel ei ole peavalu vaid ajutine piin, see võib viidata tõsisemale tervisehädale. Internet pakub küll rohkelt teavet, kuid sealt leiab ka väärinfot, mille tõsiseltvõtmine võib kaasa tuua soovimatuid taga järgi. Autorid käsitlevad kõige levinumaid hädasid, alates seljavalust, tursetest, rinna valust, kõhukinnisusest ja unustamisest kuni kurnatuse, löövete, õhupuuduse ja nõrkuseni, ning annavad otsekohesel, kohati koomiliselgi viisil nõu, mida ette võtta.
Kes meist aeg-ajalt ei mõtleks, et nüüd on küll surmatõbi kallal … Kui kõik hädad tunduvad korraga ründavat, on hea kätte haarata asjatundjate raamat, kes sümptomite täpsustamise järel mõistlikku nõu annavad, kas võtta rahulikult, registreerida end perearsti vastuvõtule või suunduda kohe EMOsse.
Kui see, et kontoris köögikraani solisemine sunnib iga kord samme WCsse seadma, juba häirivaks muutub, tasub vaadata, mida autorid, Columbia ülikooli meditsiinikeskuse arstid Christopher Kelly ja Marc Eisenberg selle kohta oma muhedal ja tervemõistuslikul moel kirjutavad.

 

 • Kategooria: Keha ja hingRaamatudTervis ja meditsiin
 • ISBN: 9789949673353
 • Illustraator: Katarina Leon
 • Tõlkija: Piret Orav
 • Formaat: 320 lk, 150 x 200 mm, kõvad kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2019

Christopher Kelly

Christopher Kelly on Columbia ülikooli meditsiinikeskuse kardioloog, kelle töid on avaldatud ajakirjas The New England Journal of Medicine ja teistes juhtivates meditsiiniajakirjades. Enne arstikarjääri lõpetas ta Columbia ülikooli summa cum laude bakalaureusekraadiga neuroteadustes ja prantsuse kirjanduses ning töötas lühiajaliselt muusika alal vabakutselisena ajakirjadele Rolling Stone ja Spin. Ta usub, et kõik inimesed peaksid mõistma, kuidas... Loe edasi

Marc Eisenberg

Marc Eisenberg on Columbia ülikooli meditsiinikeskuse koosseisuline professor ja raviarst Columbia ülikooli meditsiinikeskuses. Ta on lõpetanud Columbia kolledži bakalaureusekraadiga kunstiajaloos, millele 1995. aastal järgnes arstikraad Columbia ülikooli arstide kolledžist, kus talle määrati Michael H. Aranow’ mälestusauhind – see antakse tudengile, kes on kõige paremini ilmestanud praktiseeriva arsti hoolivust ja üldinimlikke omadusi. Foto: Ricardo Birnbaum Photography Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]