Lilleniidu rajamine koduaeda

Evely Ustav

Aiakujundajast autor Evely Ustav tutvustab oma raamatut nõnda: “Oma koduaeda lilleniitu luues saame looduse ilu ja liigirikkuse endale lähemale tuua. Pole oluline, kui suur ala monokultuursest murust liigirikkaks ja kauniks lilleniiduks muudetud saab. Tähtis on see, et lilleniidu rajamine toob endaga alati kaasa elurikkust, teeb meile rõõmu ja vähendab samal ajal murupinna hoolduseks kuluvat aega.
Lilleniidu rajamine nõuab aega ja kannatust, kuid pole midagi mõnusamat, kui seista sumedal suveõhtul oma loodu keskel, imetledes õrna õitekooslust ja tuules mänglevaid kõrrelisi ja kuulata rohutirtsude sirinat.
Koduaeda lilleniitu rajades võid kasutada Eesti looduslikke liike või soovi korral ilmestada loodut ka kultuurliikidega. Raamat on mõeldud praktiliseks abimeheks sellel põneval teekonnal. Kirjeldan lilleniidu rajamise meetodeid, kauneid niiduliike, seemnete kogumise nippe, lilleniidu rajamist ja hooldust.“

Eveli Ustav on Tartu Ülikoolis omandanud magistrikraadi bioloogias ja õppinud Räpina Aianduskoolis aiandust. Praegu on ta Oxfordi Aiadisaini Kolledžis lõpetamas aiakujundaja eriala.

 • Kategooria: AiandusRaamatud
 • ISBN: 9789916646038
 • Formaat: 136 lk, 145 x 210 mm, pehmed kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2021

Evely Ustav

Aiakujundaja Evely Ustav on Tartu Ülikoolis omandanud magistrikraadi bioloogias ja õppinud Räpina Aianduskoolis aiandust. Raamatu „Lilleniidu rajamine koduaeda“ ilmumise ajal on autor Oxfordi Aiadisaini Kolledžis aiakujundaja eriala õpingute lõpusirgel. „Lilleniidu rajamine koduaeda“ on Evely Ustavi esimene raamat varem on ta kirjutanud aiandusartikleid ajakirjadesse ja ajalehtedesse. Foto: Erakogu Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

  Üldkontakt

  Telefon: 661 3399

  E-pood

  Ettevõttest

  Sotsiaalmeedia

  Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

  Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

  Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

   *Tärniga väljad on kohustuslikud