Madude maa

Eeva Louko

Romaanis „Madude maa“ tegutsevad mõned Eeva Louko esimesest krimiromaanist „Õnnesaar“ tuttavad tegelased ning ka sündmused kulgevad suuremalt jaolt sealsamas Lauttasaaril.
Helsingis valitseb kevadeootus, kui linna lähedal asuvalt Käärmesaarilt, kuhu pääseb ainult paadiga, leitakse noore naise surnukeha. Ohver on mürgitatud strühniiniga ja selline surm on kohutav.
Ajakirjanik Ronja Vaara ülemus näeb juhtumi kajastamisega head võimalust suurendada kohaliku lehe loetavust. Ronja võtab ühendust uurimist juhtiva kriminaalkomissari Anton Koivuga, kes tema üllatuseks ongi nõus lekitama pisut infot, kuid soovib Ronjalt vastuteenet.
Peagi vapustab kohalikke elanikke surmajuhtum Lauttasaaril peetud pulmapeol. Kas mõrvad on omavahel seotud, kas need sooritas sama inimene? Kas ehk tegutseb sarimõrvar?
Ootamatult ilmub välja salapärane võõras minevikust … Ja minevik tungib olevikku veel mitmel moel. Autor annab meisterlikult edasi hirmutunnet, pahaendelisi ootusi ja keerukat inimpsühholoogiat ning raamat hoiab lugejat osavalt kuni lõpuni lõa otsas.

Raamat on saadaval ka E-raamatuna

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]