Mammi kaaluvõitlused

Ene Pajula

Ajakirjanik Ene Pajula on avaldanud viimastel aastatel  Postimehes ja Õhtulehes elulisi väikese vimkaga arvamuslugusid, kasutades kolumnistinime Mammi.
Samas võtmes ja laheda huumoriga on kirjutatud ka tema isiklik ja peaaegu eluaegne kaaluvõitluse lugu, mille keskmes on kaalu mõju tervisele ja mure, miks kaal ei püsi stabiilne, vaid kõigub oma menüüd hoolega jälgides ikka rohkem kui tahaks.

Ene Pajula arutleb raamatu saatesõbas nii. „Ülekaaluga olen olnud hädas teismeeast peale. Kas mul on elus sellepärast midagi tegemata jäänud? Ei ole. Kas mul on pereelu pidamata elamata jäänud? Ei ole. Kas ma olen sellepärast sõpru kaotanud? Ei ole.
Kas mu värava taha oleks tekkinud meeste järjekord, kui oleksin olnud kondisem? Vaevalt küll, kuigi päris kindlalt ma seda väita ei saa, sest see võimalus (kondine olla) on jäänud paraku tükatiseks ja lühiajaliseks.
Miks ma üldse peaksin sel teemal veel tõmblema? Miks ma ei võiks endaga rahu teha ja olla, nagu olen? Igatahes on etem olla rõõmsameelselt roosa ja ümarik kui kibestunud ja kõhn.“

Ene Pajulal on varem on varem ilmunud raamatud „Saarest Suureni – 100 aastat Lääne maavalitsust“, „Kuldne aeg“ ja „Olin kuueteistkümnene“.

Ene Pajula

Ene Pajula (snd 1950) on lõpetanud Tartu ülikooli eesti filoloogi ja ajakirjanikuna. Lisaks ajakirjanikutööle ajalehtedes Säde, Läänlane ja Õpetajate leht ning ETV saates „Aktuaalne kaamera“ on ta olnud ametis suhtekorraldajana. Mammi kolumnistinime kasutades avaldab ta väikesi elulisi vimkaga arvamuslugusid Postimehes ja Õhtulehes. Ene Pajula sulest on varem ilmunud raamatud „Kuldne aeg“, „Olin kuueteistkümnene“ ja „Saarest... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]