Meeleteadlikkus tööl ja puhkehetkedel.

Riin Seema

See on eesti autori Riin Seema poolt lihtsas ja arusaadavas keeles kirjutatud raamat kogu laias maailmas moodsaks saanud mindfulness’i praktikast ehk eesti keelde tõlgituna meeleteadlikkusest, kohalolekust või teadvelolekust.
Raamatu autor on toetunud raamatus enda samateemalisele doktoritööle ja isiklikule praktikale meeleteadlikkuse harjutuste kasutamisel. Lisaks mindfulness’i praktika tutvustusele leiab raamatust valiku meeleteadlikkust suurendavaid harjutusi ehk meditatsioone. Neid harjutusi võib teha regulaarselt iga päev, võttes selleks kindla aja või siis põimides neid hoopiski spontaanselt oma igapäevastesse tegevustesse, olgu seda siis tööl või puhkehetkedel.
„Kui sooritada meeleteadlikkuse harjutusi kas või ainult üks kord, võib sellest saada huvitava ja nauditava kogemuse. Kui praktiseerida harjutusi aga järjepidevalt, muudab see inimese olemise viisi, aitab olla üha rohkem kohal praeguses hetkes, avatult ja ilma hinnanguid andmata. Harjutuste regulaarne praktiseerimine aitab muuta oma suhtumist minevikku positiivsemaks ja aktsepteerivamaks. Mis aga veelgi olulisem – toetab tegutsemist positiivse tuleviku suunas,“ kinnitab raamatu autor Riin Seema.

 • Kategooria: PsühholoogiaRaamatud
 • ISBN: 9789949392162
 • Formaat: 112 lk, 130x190, pehme köide
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2016

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]