Meie pere elusasjad

Maris Sööt

Miks mõned asjad tunduvad vägagi elus, kuigi nad seda tegelikult ei ole? Näiteks sokid, mis alailma pesumasinast plehku panevad, nii et paarist jääb alles ainult üks. Või peast lipsav mõte. Kuueaastane Siim otsustab selles küsimuses natuke rohkem selgust saada ja pöördub Tarkade Klubisse. Nutika vaatlus- ja jälitustegevusega asub ta elusasjade saladust lahendama.

„Meie pere elusasjad“ on kaasakiskuv ja naljakas kogupereraamat, mis laseb piiluda sõnade taha ja sisse. Isemoodi detektiivilugu, mis keskendub maailma tajumisele emakeele kaudu.

Maris Söödil on varem ilmunud neli lasteraamatut: „Isaga kahekesi“, „Mammu hakkas reisiselliks“, „Emaga kahekesi“ ja „Kaisukaru aiaöö“.

Maris Sööt

Maris Sööt on hariduselt psühholoog. Tal on ilmunud viis lasteraamatut: „Isaga kahekesi“ (2014), „Mammu hakkas reisiselliks“ (2016), „Emaga kahekesi“ (2017), „Kaisukaru aiaöö“ (2018) ja „Meie pere elusasjad“ (2020). Kõikidele oma raamatutele on ta ise ka pildid teinud. „Lasteraamatute tegemise kaudu olen ringiga tagasi elu põhiväärtuste juures ─ laste ja noorte perede juures. Tunnen sellest suurt... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

  Üldkontakt

  Telefon: 661 3399

  E-pood

  Ettevõttest

  Sotsiaalmeedia

  Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

  Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

  Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

   *Tärniga väljad on kohustuslikud