Lehitse raamatut

Poni

R. J. Palacio

Kaheteistkümneaastane Silas ärkab keset ööd, kui ootamatult saabuvad kolm ratsanikku ja viivad kaasa ta isa. Silas on endast väljas, ehmunud ja tema juures pole kedagi peale ta sõbra Mittenwooli …, kes on juhtumisi kummitus. Kui siis üks poni ootamatult tema ukse taha tuleb, on Silasel selge, mida teha. Oma isa leidmiseks alustab ta hädaohtlikku teekonda läbi Ameerika avaruste. See retk viib ta lõpuks kokku nii oma mineviku kui ka tuleviku ja teda ümbritseva maailma hoomamatute saladustega.
R. J. Palacio jutustab südant kriipiva, aga erakordselt kauni loo armastuse jõust ja sidemetest, mis seovad meid üle kauguste ja aja. Neile, kellele meeldib raamatute „Sõjaratsu“ liigutav sügavus ja „Tõeline visadus“ ainulaadne stiil, on see teos üks neist haruldastest raamatutest igas vanuses lugejale, millel on eeldusi saada uue aja klassikaks.

„Lugeja, vaata ette. Kui avad R. J. Palacio uue romaani „Poni“, ei ole sa enam iseenda peremees. Alates esimestest lehekülgedest olin harukordse Silase lummuses, poisi, kes on ühtaegu nii nutikas kui ka vapper, kes räägib elavate ja surnutega ning kelle õlul lasub mineviku koorem, kui Poni kannab teda isa päästma. Ma loobusin söögist, joogist ja arvete maksmisest. Miski ei tundunud tähtsam kui saada teada, mis juhtub Silasega selles äärmiselt haaravas, kaunilt kirjutatud raamatus.“
Margot Livesey, kirjanik

R. J. Palacio on New York Timesi raamatumüügi edetabeli tipus olnud „Ime“ („Wonder“) autor. Raamatut on maailmas müüdud üle 12 miljoni eksemplari ja see on tõlgitud rohkem kui 50 keelde.
Bestsellerite hulka kuuluvad ka R. J. Palacio „ 365 päeva imet“ („365 Days of Wonder“), „Auggie ja mina“ („Auggie & Me“), pildiraamat „Me kõik oleme imed“ („We’re All Wonders“) ja koomiksiromaan „Valge lind“ (White Bird“), mille alusel valmib Hollywoodi kinostuudios ka film.
Palacio elab Brooklynis koos abikaasa, kahe poja ja kahe koeraga.

 • Kategooria: Laste- ja õppekirjandus
 • ISBN: 9789916702031
 • Tõlkija: Kaidi Saavan
 • Formaat: 296 lk, 143 x 210 mm, pehmed kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2022

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

  Üldkontakt

  Telefon: 661 3399

  E-pood

  Ettevõttest

  Sotsiaalmeedia

  Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

  Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

  Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

   *Tärniga väljad on kohustuslikud