Lehitse raamatut

Pookimise ime

Harri Poom

Pookimine on ime küll, aga sedasorti mõnus ja kodukootud ime, mis tuleb kergemini kätte kui jalgrattasõit, usub raamatu autor Harri Poom. Oma aastakümnete pikkuse praktika varal leiab ta, et pookimise saab jalgrattasõidust kiiremini selgeks, kui on ainult huvi ja tahtmist. Kukkumist pole ka karta. Või kui, siis ainult juhul, kui tahate oma uusi oskusi rakendada kõrgel puu otsas.

Pookimisoskusel on uudishimulikule aiapidajale palju pakkuda: uusi sorte saate pookida olemasolevatele viljapuudele; luua perepuid ja tekitada aeda marjapõõsaste asemel „marjapuid“; panna hästi õitsevad, ent tolmuandja puudusel seni mitteviljunud puud ilusat saaki kandma. Pookida saate näiteks ka kõrvitsalisi, viinapuid, kaktuseid ja adeeniume.

Autor tutvustab vajalikke töövahendeid, võimalikke pookealuseid, poogendi ja aluse omavahelist sobivaust ja pookimisvõtteid. Lihtsad õpetused on lihtsasti järgitavad.

Harri Poom on õppinud Tartu Ülikoolis keemiat ja Räpina Aianduskoolis aiandust, Vändra lähedal Tiigitamme talus peab ta EAiandit.
Harri Poom on kirjutanud palju nõuandeartikleid ja mitu head aiandusraamatut: „Kaktused kääbustest hiiglasteni“ (2012), „Maalehe arbuusi- ja meloniraamat“ (2013), „Maalehe pirniraamat“ (2019) ja „Lauaviinamarjad oma aiast“ (2021).

 • Kategooria: AiandusRaamatud
 • ISBN: 9789916726846
 • Formaat: 120 lk, 125x210, pehmekaaneline
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2024

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]