Ränduri taimeraamat

Urmas Laansoo

„Ränduri taimeraamat” on esimene eestikeelne teos, mis mõeldud abistama soojema kliimaga aladel rändavaid ja puhkavaid taimehuvilisi. Raamat tutvustab nii pildis kui sõnas tähtsamaid ja silmahakkavamaid taimi Kanaaride, Madeira, Egiptuse, India, Tai, Florida ja Vahemeremaade parkides, aedades ja tänavahaljastuses. Valik on seepärast niisugune, et neis piirkondades käivad eestlased väga sageli. Tutvustatavad taimeperekonnad on raamatus nende eestikeelses tähestikulises järjekorras. Igas peatükis on perekonna või liigi lühikirjeldus, liikide arv perekonnas, tähtsamad sugulasliigid ja huvitavad andmed taime kasutusvõimaluste kohta. Raamatu kasutamist hõlbustavad tingmärgid.
Raamatu autor Urmas Laansoo loodab, et see teos aitab lugejail leida võõrastest maadest palju uusi rohelisi sõpru.
Botaanik Urmas Laansoo on alates 1985. aastast töötanud Tallinna Botaanikaaias. Ta on ennast täiendanud Rootsis Göteborgi botaanikaaias ja Suurbritannias Greenwichi ülikoolis.
Botaanikast ja taimede kasvatamisest on ta väga palju kirjutanud ajakirjanduses. „Ränduri taimeraamat“ on tal juba 15. raamat autori või kaasautorina.

 • Kategooria: AiandusRaamatudReisimine
 • ISBN: 9789949634873
 • Illustraator: Linda Liblikas
 • Formaat: 192 lk, 160x230 mm, pehmed kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2018

Urmas Laansoo

Urmas Laansoo (snd 1962) on eesti botaanik. Bioloogiat on ta õppinud Tartu Ülikoolis ning end täiendanud Rootsis Göteborgi botaanikaaias ja Suurbritannias Greenwichi ülikoolis.Alates 1985. aastast on Urmas Laansoo töötanud Tallinna Botaanikaaias. Urmas Laansoo on kirjutanud botaanikast ja taimede kasvatamisest nii erialaajakirjades kui ajalehtedes, rääkinud taimedest raadio- ja telesaadetes.Ta on paljude taimeraamatute autor – meie kirjastuses... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]