Roosi nimi

Umberto Eco

Itaalia Alpides asuvas benediktiini kloostris toimub 1327. aasta jõulude eel rida koletuid mõrvu. Salajase ülesandega kloostrisse saabunud frantsiskaani munk Baskerville’i William hakkab müsteeriumi lahendama ja kloostri saladusi avastama. Kaduma on läinud üks keelatud raamat ja kurjategija jäljed viivad raamatukokku, mille labürindi kohta räägitakse õuduslugusid. Teravapilguline ja läbinägelik William tegutseb koos oma abilise, noviitsi Melki Adsoga maailmas, mis on täis müstilisi märke. William oskab neid märke lugeda ning lahendab mõistatusi jahmatava osavusega.

„Roosi nime“ võib lugeda kui põnevikku, aga ka kui huvitavat teost keskaja kultuuri kohta ja kui semiootilist romaani.

Raamat on saadaval kahe erineva kaanekujundusega. Lisaks sarja „Maailm loeb“ kaanele kujundasime Vanemuise lavastuse „Roosi nimi“ fotodega kaane.

Umberto Eco

Sündis 5. jaanuaril 1932 Põhja-Itaalias Alessandrias. Isa soovil asus ta Torino ülikoolis õigusteadust õppima, kuid loobus sellest, et keskenduda keskaja filosoofiale ja kirjandusele. Pärast ülikooli lõpetamist töötas ta ajakirjanikuna telekanalis RAI. Järgnevatel aastatel õpetas Eco ülikoolides ning tegutses kultuurikriitiku ja kirjastajana. 1971. aastast oli Umberto Eco Bologna ülikooli semiootikaprofessor ja 2008. aastast emeriitprofessor. Kui Eco... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]