Südamega tehtud toidud

Lemmikud põlvest põlve

Moonika Lauba

„Olen hingelt kokk ja armastuse toidu vastu saanud kaasa emapiimaga. Mulle on lapsest saati meeldinud süüa teha ja kõik toiduvalmistamise põhitõed olen saanud kokaametit pidanud emalt, aga ka isalt ja vanaemalt. Teen kummarduse esivanematele ja sõpradele pärandretseptide alalhoidmise ja edasiandmise eest – olengi need siia kaante vahele kokku kogunud.

Toit on meie igapäevane kaaslane ja seetõttu võiks kokkamine olla rõõmus tegevus. Mulle on südamelähedane tooraine ja toidu väärtustamine ning planeeritud – nii ajaliselt kui koguseliselt – toiduvalmistamine, seepärast jagan retseptide juures palju praktilisi nippe, kuidas nn jätkutoitudes kõike maksimaalselt ära kasutada.

Meie peres väärtustatakse ehedat toorainet, sh ise kasvatamist ja korilust, hoidistamist ja säilitamist, ja seda sageli koostegemise rõõmu saatel. Talgute käigus toimub meil näiteks kapsa hapendamine, õunamahla tegemine, kurkide marineerimine, searümba tükeldamine ja sellest puljongi, süldi, mooritud liha, pasteedi, pelmeenide jms valmistamine.

Raamatus on üle 70 toiduretsepti, millel on oma lugu ja meie peres oma kindel koht!”

Moonika

Autorist: Moonika Lauba on personaalkokk. Iga päev pakub ta ehedat, südamega loodud toiduelamust klientidele, kes väärtustavad ausa ja päris toidu puhtaid maitseid ja lihtsust ning seda nii väikestel kodustel koosviibimistel kui ka suurematel sündmustel.
Tal on seljataga aastaid restoranitöö ja arvukatel catering’idel osalemise kogemust – igal pool, iga ilmaga ja hea tujuga, kui tahes keerulistes oludes ja alati põhimõttega, et kõik on võimalik. See on oluline pagas, mis andis julguse loobuda palgatööst ja asutada oma persoonibrändi ettevõte.

 • Kategooria: HobidKokandus
 • ISBN: 9789916726372
 • Formaat: 160 lk, 170 x 240 mm, kõvad kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2023

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]