Teedu ja Peedu fantaasiaseiklus

Aino Havukainen Sami Toivonen

„Teele!“ hüüdsid Teeduman Pastahabe ja Peeduman Dušisorts ning ronisid peeglikapi kaudu seikluste poole.
Teedu ja Peedu on lugenud raamatut „Legend Avathori valitsejannast“ kes teab kui mitu korda. Keset õhtust pesemist avastavad nad oma jahmatuseks, et peeglikapist pääseb Avathori kuningriiki.
Avathori ähvardab suur oht, sest maagiline Algkivi on varastatud. Kuulsad segased – vabandust, seiklejad – on vannitoas leiduvaga varustatult kohe valmis ohtlikule otsinguretkele asuma. Ja varsti selgub, et vatipulkade, hambapasta ja WC-paberi väge ei maksa eales alahinnata.
See on maagiliselt lõbus seiklus täis Kummavere stiilis võlumist ja sõdurdamist.
Aino Havukaineni ja Sami Toivoneni kirjutatud ning illustreeritud Teedu-Peedu raamatud on kui piltide ja sõnade ilutulestik, pakkudes avastamisrõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Aino Havukainen

Aino Havukainen (snd 1968) on Soome lastekirjanik ja -kunstnik, kellele on tuntuse toonud Sami Toivoneniga kahasse kirjutatud-joonistatud „Teedu ja Peedu“ sari. Nii suuri kui ka väikeseid kõnetavaid fantaasiaküllaseid teoseid on tõlgitud 23 keelde, teiste hulgast leiab sellest nimekirjast raamatuga „Teedu ja Peedu süümä!“ ka võru keele. Foto: Anneli Salo/Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0 Loe edasi

Sami Toivonen

Sami Toivonen (snd 1971) on Soome lastekirjanik ja -kunstnik, kellele on tuntuse toonud Aino Havukaisega kahasse kirjutatud-joonistatud „Teedu ja Peedu“ sari. Väikeseid ja suuri lugejaid kõnetavaid fantaasiaküllaseid raamatuid on tõlgitud 23 keelde. Teiste hulgast leiab sellest nimekirjast raamatuga „Teedu ja Peedu süümä!“ ka võru keele. Foto: Thesupermat/Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0 Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]