Lehitse raamatut

Vaga vesi

Andrew Mayne

Florida politsei sukelduja Sloan McPherson tunneb end tõeliselt kodus allpool veepinda. Veemaailm on teistmoodi, sügavustesse ei ulatu tormi lainete möll ega maapealsed mured. Vee-elukate käitumine on mõistuspärane – kes hammustab, kes mitte – ja nemad ei taple raha pärast. Kahejalgsetega seevastu on vahel päris raske, eriti kui oled tuntud aardeküttide ja narkosmugeldajate suguvõsast ja nii mõnigi su aususes kahtleb. Sloani abil loodavad narkomiljoneid kätte saada nii seaduse kaitsjad kui seaduse rikkujad. Kui vaid teaks, kes on kes.

Ligi kolme ja poole meetrine alligaator on paadisilla oma puhkenurgaks valinud ega liiguta sabaotsagi, kui lähemale triivin.
„Mine ära, elukas!” hõikan, lootes teda ehmatada.
Alligaator ei tee väljagi.
Hetkeks kõhklen, kas ta on üldse elus. Ega liikumatul mulaažil ja puhkaval päris-alligaatoril suurt erinevust polegi. Kuni ta otsustab liikuma hakata. Siis on sul surm silme ees.
Tüürin kajaki paadisillani, et ei peaks vette astuma. Võib täiesti juhtuda, et ta ei tee minust väljagi ja läheb pahuralt minema.
„Kuule, sõber. Teeme nüüd nii: mina ronin välja ja sina pikutad rahulikult edasi. Aga kui sa meil siin hammustama hakkad, siis saad üheksamillimeetrise oma tillukesse dinosauruseajusse ja ma teen sust paari sandaale. Comprende, amigo?”

 • Kategooria: IlukirjandusPõnevus ja krimi
 • ISBN: 9789916601761
 • Tõlkija: Ursula Erik
 • Formaat: 368 lk, 140 x 210 mm, pehmed kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2021

Andrew Mayne

Andrew Mayne on kirjanik, leiutaja ja mustkunstnik. Teismelisena tsirkuses töötamisega lavakarjääri alustanud Mayne’i esimesed raamatud käsitlesid mustkunsti, hiljem on ta aimeraamatute juurest jõudnud ilukirjandusse. Tema tempokatest põnevikest on eesti keelde jõudnud üks, „Vaga vesi“. Andrew Mayne’i kodulehekülg asub aadressil https://andrewmayne.com/ Foto: Autori esindaja Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]