Valitud naised

Mart Kadastik

„Valitud naised“ toob lugejani kõik minu lood, mis on ilmunud Eesti Naises aastatel 2017–2019. Siin ei ole ilukirjanduslikke väljamõeldisi. On igapäevased ja ka ootamatud olukorrad, kus mees püüab vaadelda naisi, nende ilus ja isekuses. Enamasti õnnestub tal vaadata ainult enda sisse.

Kas ajakirjas juba ilmunud kolumnidel on väärtust? Usun, et on. Kui mitte igal lool eraldi, siis kolmekümnel kogumis küll. Ka ajakirjas avaldatu on aja peegel.
Minu jaoks on „Valitud naistel“ eriline tähendus. Mul oli võimalus nautida koostööd võrratu kunstniku Anna Litvinovaga, kes, ilma liialduseta, on selle raamatu kaasautor.
Niisama oluline on see, et „Valitud naiste“ viimases loos „Kuidas sa magasid, kallis?“ suutsin ma kirjutada midagi nii isiklikku, mida ma ei ole senini kirjutanud. See tõsieluline jutuke ilmub esmakordselt nende kaante vahel.

Mart Kadastik       

 • Kategooria: Elulood ja memuaaridRaamatud
 • ISBN: 9789949673636
 • Formaat: 104 lk, 170 x 205 mm, kõvad kaaned
 • Kirjastaja: Hea Lugu
 • Ilmumisaasta: 2019

Mart Kadastik

Mart Kadastik (1955) on õppinud Tartu Ülikoolis eesti keelt ja kirjandust ning lõpetanud ülikooli ajakirjanikuna. Teda teatakse ja hinnatakse eelkõige ajalehe Edasi juhina, Postimehe tagasitoojana, kontserni Eesti Meedia loojana. 2013. aastal ilmus Mart Kadastiku debüütromaan „Kevad saabub sügisel“, millele samal aastal järgnes „Suvi sulab talvel”. 2014. aastal nägi ilmavalgust romaan „Paarismäng”, mille Kadastik kirjutas koos... Loe edasi

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]