Igaüks suudab läbida maratoni

Marleen Järvela

Marleen Järvela oli kunagi sõitnud läbi Tartu maratoni 63 kilomeetrit ning siis tundus maratoni läbimine kõige võimatum asi maailmas. Ometi tekkis tal soov osa võtta kogu sellest neliküritusest. Kuidas sündis Marleeni plaan läbida iga kuu üks maraton, milliseid eneseületusi ja õnnehetki ta koges, sellest kirjutab ta siin raamatus.
„2021. aastal tegin läbi kõik selle sarja poolmaratonid, kuna täismaratonideks ei pidanud ma ennast suuteliseks. Lubasin siiski iseendale, et pärast poolmaratone tulevad maratonid. Kuid 2022. aasta alguses jäin haigeks ega saanud eriti sporti teha.
Õnneks suveks taastusin ning võtsin plaani Tallinna jooksumaratoni. Mõtlesin, et kui selle läbin, siis teen 2023. aastal iga kuu ühe maratoni. Tundub hullumeelne? Kindlasti! Kas see on tehtav? Peab olema! Mõte, kas võiksin seda kogemust teistegagi jagada, tekkis hiljem ja tundub siiani veel kõige utoopilisem. Aga siin saate nüüd lugeda, mida tähendab läbida iga kuu üks maraton.
Sport on imeravim iga vaevuse korral. Sport on kõikvõimas leevendus kõikide probleemide korral ning sporti saab endale lubada igaüks. Seega ma loodan, et see raamat inspireerib kõiki inimesi rohkem sporti tegema. Alati ei pea selleks pikki distantse ette võtma, aga võib, sest tegelikult suudab igaüks meist läbida maratoni. Tuleb lihtsalt teele minna!“

 • Kategooria: Sport ja harrastused
 • ISBN: 9789916726730
 • Formaat: 176 lk, 130 x 190, pehmed kaaned
 • Ilmumisaasta: 2024
Raamat on saadaval ka E-raamatuna

Hea Lugu Sinu postkastis!

Liitu Hea Lugu kirjastuse ja Raamat24 e-poe uudiskirjaga.
Saadame Sulle häid pakkumisi ja anname märku, kui ilmub uusi raamatuid.

   Loe soodsamalt!

   Liitu Raamat24 uudiskirjaga ja saad järgmiselt ostult 30% soodustust.

   Üldkontakt

   Telefon: 661 3399

   E-pood

   Ettevõttest

   Sotsiaalmeedia

   Raamat24 Facebook Hea Lugu Facebook Instagram

   Ootame sinu tagasisidet Raamat24 e-poele

   Samuti saad küsida millal tuleb uuesti müüki välja müüdud raamatuid.

    *Tärniga väljad on kohustuslikud [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]